Planujesz remont?
. 

Czy nieplanowana awaria?

.

 

Pozwól FACHOWCOM rozwiązać Twoje problemy

 

.

 

 

 

O mnie

         W branży budowlano-remontowej działam od wielu lat. Jest to zarówno zajęciem zawodowym, jak też i hobby. Podczas każdej realizacji łączę profesjonalizm z nieustannie rozwijanymi technologiami i nowoczesnymi trendami. Wspieram Klientów już na etapie projektowania, aby w pełni byli zadowoleni z podjętych decyzji. Wielką uwagę skupiam na JAKOŚCI wykonania, jest to priorytetem tak, jak TERMINOWOŚĆ. Korzystam tylko z profesjonalnych narzędzi i materiałów uznanych marek i producentów, co w znacznym stopniu przyczynia się do trwałości wykonanego zlecenia

 

          Realizuję zlecenia zarówno dla osób indywidualnych, jak też i dla firm czy organizacji. Swoją pracę dopasuję do Państwa potrzeb, terminów oraz możliwości, a ponadto gwarantuję satysfakcję. 

 

" Nie ma rzeczy niemożliwych, brakuje jedynie wyobraźni "
 
 

Oferta 

- malowanie

- gładź gipsowa

- instalacje elektryczne

- instalacje hydrauliczne

- glazura

- terakota

 

 

 

- panele podłogowe

- podwieszane sufity 

- ścianki działowe (z płyty karton-gips)

- panele ścienne

- montaż i podłączanie wanny, kabiny prysznicowej, umywalki, sedesu

 - podłączanie pralki

 

 

Opinie

  • Pan Vitalij jest słowny, rzetelny i solidny. Wykonał remont bardzo dobrze. Ogromny plus za komunikację: w sprawie zakupów, terminów, rozliczeń. Polecam!!!
    Agata Cyran
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kontakt

 
Szanowni Państwo, strona jest wystawiona na sprzedaż. W celu uzyskania informacji, proszę o kontakt tel. +48 690 695 159 lub  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.